ASTECO srl

ASTECO srl

Popis činnosti:

Detské pištole, Tkáčske stroje a zariadenia a náhradné diely, Motory, Motorky, Rastlinný a živočíšny olej, Obalová technika pre elektroniku, Olej na kúrenie, Mazací olej, Elektrický materiál, Regulátor-stabilizátor napetia, Elektronický prístroj, Termoska, Televízia, Projekty súvisiace so službami, Pneuservis, Predajci plastových dverí

Poslať správu
Poslať správu:
ASTECO srl

Kontakt:

internet:

asteco-srl.italiantrade.sk

Sídlo spoločnosti:

ASTECO srl
46, v. Milano
Cantu'
220 63

internet:
www.asteco.it

Pohony brán

Pohony brán pre krídlové a posuvné brány, pohony brán pre garážové vráta. Systém Mhouse pohony brán je určený pre montáž svojpomocou bez odborných kvalifikácií elektro. Pohony brán pre rodinné domy.

Garážové vráta

Vyrábame, dodávame a servisujeme garážové vráta. Jedná sa o dve základné sortimentné skupiny: sekčné garážové vráta a výklopné garážové vráta. Jednotlivé typy a ich doplnky ponúkajú širokú škálu možností individuálneho riešenia podľa priania zákazníka.

Copyright © 2006 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.
ItalianTrade > Poľnohospodárstvo > Rastlinný a živočíšny olej > ASTECO srl