Detské pištole, Tkáčske stroje a zariadenia a náhradné diely, Motory, Motorky, Rastlinný a živočíšny olej, Obalová technika pre elektroniku, Olej na kúrenie, Mazací olej, Elektrický materiál, Regulátor-stabilizátor napetia, Elektronický prístroj, Termoska, Televízia, Projekty súvisiace so službami, Pneuservis, Predajci plastových dverí
asteco-srl.italiantrade.sk
ASTECO srl
46, v. Milano
Cantu'
220 63
internet:
www.asteco.it
Pohony brán pre krídlové a posuvné brány, pohony brán pre garážové vráta. Systém Mhouse pohony brán je určený pre montáž svojpomocou bez odborných kvalifikácií elektro. Pohony brán pre rodinné domy.
Vyrábame, dodávame a servisujeme garážové vráta. Jedná sa o dve základné sortimentné skupiny: sekčné garážové vráta a výklopné garážové vráta. Jednotlivé typy a ich doplnky ponúkajú širokú škálu možností individuálneho riešenia podľa priania zákazníka.